Jeton

Jeton powstał w 2016 roku i zarejestrowany jest pod nazwą Urus London Ltd w Wielkiej Brytanii (Nadzór FCA). Serwis dostępny jest między innymi w języku angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, niemieckim i tureckim.

Z portfelu korzysta obecnie ok. 550 tysięcy osób.

Bukmacherzy (kasyna) akceptujący Jeton (dodatkowo otrzymamy cashback 1%):

1xbet (min. 1€)

20bet

22bet (min. 1€) – wypłata do dziesięciu minut,

888starz (min. 10 zł)

Betsafe (min. 20 zł)

Betsson (min. 20 zł)

Betwinner (min. 1€)

Campeonbet (min. 25€)

Db-bet (min. 1€)

Lilibet

Loot.bet (min. 10€)

Parimatch (minimum 1$)

Sapphirebet (minimum 1€)

Svenbet (od 25€)

Nasze bezpłatne konto możemy prowadzić między innymi w walutach PLN, EUR, USD i GBP. Razem eportfel proponuje 50 walut! Otwarcie kont walutowych jest darmowe. Główną walutę dla przelewów przychodzących możemy zmieniać dowolnie (odbywa się to natychmiastowo). Unikamy wówczas przewalutowania. Jednak dokonując już zamiany walut wewnątrz portfela, natrafimy na spore prowizje.

Konto Jeton doładujemy poprzez (wszędzie minimum 50 zł i bez prowizji):

 • Trustly (1-2 dni)
 • Przelewy24 (natychmiast, w tym BLIK)
 • kartę debetową/kredytową – wybrać należy opcję Gambling
 • przelew Sofort

Istnieje jeszcze opcja doładowań naszego konta Jeton poprzez vouchery (dokładna nazwa to JetonCash).  Zakupić kody możemy między innymi na Paywards.com.

Wypłacić środki możemy na konto bankowe (po zatwierdzeniu, pieniądze są zazwyczaj na drugi dzień). Czas oczekiwania na przelew na konto Revolut to zazwyczaj dwa dni robocze.

Drugą opcją jest wirtualna karta Jeton, którą możemy stworzyć bez opłat (w zakładce E-Pin) lub w aplikacji przy wypłacie. Aby taką kartę utworzyć, należy mieć zweryfikowane konto oraz balans minimum 10€ (lub równowartość w innej walucie). Maksymalnie możemy zasilić taką kartę, kwotą 250€. Jednak nie jest to karta Visa/Mastercard i płacić nią możemy tylko w wybranych miejscach.

Za wpłaty i wypłaty nie są pobierane żadne prowizje!

Nie ma opcji wypłaty w BTC.

W Jeton nie ma możliwości zamówienia karty fizycznej.

W formularzu rejestracji wypełniamy numer telefonu, adres mailowy, hasło, imię i nazwisko oraz datę urodzenia.

W celu weryfikacji należy przesłać dokument tożsamości (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport) oraz rachunek za media lub wyciąg bankowy, nie starszy niż 3 miesiące. Rachunek za telefon nie jest bramy pod uwagę. Następnie otrzymamy mailowo potwierdzenie, że konto zostało zweryfikowane. Zazwyczaj weryfikacja trwa 2-3 godziny.

Obsługa klienta dostępna jest pod adresami: support@jeton.comteam@jeton.com Do dyspozycji mamy również całodobowy czat w języku angielskim oraz parę godzin dziennie (w godzinach niesprecyzowanych) obsługę w języku polskim.

Do Jeton zalogować możemy się na trzy sposoby:

 1. Poprzez podanie numeru telefonu, na który przychodzi kod.
 2. Podając nasz adres mailowy
 3. Lub wpisując nasz numer ID

Przy wpłatach i wypłatach z bukmacherów podajemy nasz ID, który dostępny jest w prawym górnym rogu, pod naszym imieniem i nazwiskiem. Szybką opcją depozytów, jest skorzystanie z kodów QR, z wykorzystaniem aplikacji.

Jeton proponuje również wysyłanie pieniędzy między użytkownikami platformy.

Aplikacja Jeton możliwa jest do ściągnięcia z Google Play (wielkość pliku 38 MB)  i App Store (około 140 MB). Apka jest przejrzysta i czytelna.

Aplikacja Jeton

W portfelu możemy założyć konto biznesowe.

Zalecamy w portfelu Jeton, nie trzymać więcej niż 1000€.

Komentarze

  Dodaj komentarz

Logowanie

Newsletter

8-go każdego miesiąca otrzymasz od nas mail zawierający najważniejsze informacje i ciekawostki z rynku bukmacherskiego, które miały miejsce w poprzednich trzydziestu dniach.

Dodatkowo prześlemy Ci aktualny adres 1xbet oraz otrzymasz zaproszenie do naszego zamkniętego czatu na Telegramie.

Ostatnie komentarze

  Shoutbox